Kasımpaşa SK

Kasımpaşa SK Yukatel Denizlispor Müsabakası Hazırlıklarını Tamamladı

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 23’üncü hafta müsabakası için kendi evinde Yukatel Denizlispor ekibi ile Kasımpaşa Spor Kulübü karşı karşıya gelecek. Kritik mücadele için ise lacivert beyazlı ekipte hazırlıklar tamamlandı.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 23’üncü hafta mücadelesi için Yukatel Denizlispor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, yarın akşam saat 20:00’de gerçekleşecek olan mücadelenin hazırlıklarını tamamladı.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman, tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde yapıldı. Saat 11:00’de başlayan idmana ısınma hareketleri ile başlandı.

Yarın Saat 20:00’de Kasımpaşa Evinde Oynanacak

Teknik adam Fuat Çapa’nın yönetiminde yapılan idmanda ısınma hareketlerinin ardından pas çalışmaları üzerinde duruldu. 5’e 2 top kapma çalışmaları ile sürdürülen idman, son olarak taktik ağırlıklı çalışmalar ile de sona erdi.

Bugün yapılan idmanla tamamlanan hazırlıkların ardından takım için Denizli müsabakası için geri sayıma başladı.

Yarın akşam saat 20:00’de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda gerçekleşecek müsabaka, şimdiden nefesleri kesme konusunda da başarılı oldu.