Kasımpaşa Galibiyet Görmek İstiyor

Süper Lig’in ilk 9 haftasında zorlu mücadeleler içine giren takımları yeni hafta için hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni haftanın ilk karşılaşmalarından biri ise Kasımpaşa SK ekibiyle Çaykur Rizespor ekibi arasında oynanacak.

Karşılaşma nefesleri kesecek ve takımlar 3 puanını alma hedefiyle sahaya çıkacak. Riskli bölgede bulunan iki takımın mücadelesi futbolseverleri büyük bir maç heyecanına sürükleyecek iken maçın sonucunun ne olacağı ve dengelerin nasıl değişeceği tüm futbolseverler tarafından merak ediliyor.

Karşılaşmada ev sahibi ekip Çaykur Rizespor ekibi olacak iken karşılaşma Çaykur Didi Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşma 23 Ekim Cumartesi günü saatler 13:30’u gösterdiğinde başlayacak ve karşılaşmanın hakemliklerini ise Hüseyin Göçek Göçek, Serkan Ok ve Ömer Tevfik Özkoç üstlenecek.

Karşılaşma yapılacak naklen yayın ile takip edilebilecek. BeIN Sports 1 kanalından yapılacak naklen yayın ile maç heyecanına ortak olunabilecek. BeIN Sports 1 kanalına ise Digiturk 77, Kablo TV 232 numaralı kanallar ile birlikte Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli erişim sağlanabilecek.

Kasımpaşa SK ekibi konuk ekip olarak sezon boyunca aldığı bir galibiyet sesinin yanına bir galibiyet sesi daha ekleme hedefiyle sahaya çıkacak iken ev sahibi ekip Çaykur Rizespor ekibi ise sıralamada son sırada yer alan ekip olarak ilk galibiyetini alma hedefiyle sahaya çıkacak.

Kasımpaşa SK’nın Puan Durumu

Süper Lig’in 10. Haftasında Kasımpaşa SK’nın aynı sahada buluşacağı isim sıralamada bir alt sırasında yer alan ekip Çaykur Rizespor ekibi olacak. Kasımpaşa SK ekibi toplamda 1 galibiyet ve 3 beraberlik puanlarıyla 6 puana sahip olurken sıralamada kendisine 19. Sırada yer bulmuş ve Süper Lig’in 9. Haftasını kapatmıştı.

10. Haftadaki rakibi Çaykur Rizespor ekibi ise sadece 1 beraberlik puanıyla sıralamada son sırada kendisine yer bularak Süper Lig’in 9. Haftasını kapatan ekip olmuştu.

Sezon boyunca galibiyet yüzü görmeyen ekip, daha öncesinde hiç 3 puan heyecanı yaşamadı. Kasımpaşa SK ekibi ise en son İttifak Holding Konyaspor ekibiyle aynı sahada buluştuğunda puan alabilmişti.

Süper Lig’in 7. Haftasında aynı sahada buluşan ekipler ikişer gol sesleriyle berabere kalmışlar ve birer puanlarını da hanelerine eklemişlerdi.

Süper Lig’in 8. Haftasında Fenerbahçe ile aynı sahada buluşa Kasımpaşa SK 2-1 skoruyla yenilgi yaşarken Göztepe ile de 9. Haftada aynı şekilde 2-1 skoruyla bir kez daha yenilgi yaşadı ve son 2 hafta puan alma fırsatını kaçırdı.

Süper Lig’in Gelecek Haftasında Kasımpaşa

Kasımpaşa SK’nın Süper Lig’in 10. Haftasında Çaykur Rizespor ekibiyle nasıl bir sonuç alacağı merak edilirken riskli bölgede bulunan ekiplerin dengeleri nasıl değiştireceği merak ediliyor.

Kasımpaşa SK’nın 11. Hafta rakibi ise Yeni Malatyaspor ekibi olacak ve karşılaşma 30 Ekim Cumartesi saatler 13:30’u gösterdiğinde başlayacak. Kasımpaşa SK 11. Hafta ile birlikte riskli bölgeden çıkabilecek mi sorusu yanıt bulacak.