Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Ekibi Antalya Maçına Sıkı Hazırlık Yapıyor

Kasımpaşa Spor Kulübü, 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 22’inci haftasında deplasman mücadelesini Antalyaspor ekibine karşı verecek. 17 Şubat Pazartesi günü olacak mücadele için ise hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Maç hazırlıklarında ise ekibin başında Teknik Direktör Fuat Çapa yer alıyor.

Süper Lig’in 22’inci haftasında Antalyaspor ekibi ile karşı karşıya gelecek olacak Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, tecrübeli teknik adam Çapa ile müsabaka için hazırlıklarına sıkı bir çalışma yaparak devam ediyor. Deplasman mücadelesi olacak olan oyun Antalya Stadı’nda 17 Şubat 2020 Pazartesi günü oynanacak. İki ekibin karşı karşıya geleceği maçın saati ise 20:00 olacak.

Kemerburgaz Spor Tesisleri’nde Çalışmalar Devam Ediyor

Müsabaka hazırlıklarına Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde devam eden ekibin başında ise Teknik Direktör Fuat Çapa yer alıyor. Dün saat 11:00’de başlayan antrenmana ısınma hareketleri ile başlandı ve pas çalışmaları ile de devam edildi. Kasımpaşa Akademi U19 ekibi ile olan hazırlık maçı ile tamamlanan antrenman süreci, bugün ki Antalyaspor hazırlığı ile de tamamlanacak.