KASIMPAŞA 9. HAFTAYI GALİBİYETLE KAPATMAK İSTİYOR

Spor Toto Süper Lig’in 9. Haftası Kasımpaşa SK’nin evinde maça çıkacağı bir hafta olacak. Kasımpaşa SK milli maç arasından sonra kendi evinde, taraftarlarıyla beraber sahaya çıkacak. Galibiyet elde etmek için sahaya çıkacak olan Kasımpaşa galibiyet için 90 dakika boyunca kendisini zorlayacak.

Maç 17 Ekim Pazar günü saat 13.30’da oynanacak. Kasımpaşa SK kendi evinde ve kendi sahasında, Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda İzmir temsilcisi Göztepe SK’yi ağırlayacak. Kasımpaşa bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

KASIMPAŞA 6 PUANLA 16. SIRADA

İstanbul takımı olan Kasımpaşa sezona kötü bir başlangıç yaptı. Tehlike bölgesinin sadece bir basamak üstünde olan Kasımpaşa SK milli maç arasından sonra kendisi için iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

İlk 8 haftada istediği sonuçları alamayan Kasımpaşa SK Spor Toto Süper Lig’in 9. Haftasında kendi evinde oynayacağı bu önemli maçı kazanmak istiyor. Göztepe karşısında 90 dakika boyunca galibiyet arayacak olan Kasımpaşa en iyi haliyle sahaya çıkacak.

İstanbul’da antrenmanlarına yoğun bir şekilde devam eden Kasımpaşa SK çift kale, fiziksel esneme ve taktik hazırlıkları ile maça hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam etti. Kasımapaşa SK kendi evinde, kendi sahasında Göztepe’yi yenerek 3 puanı almak ve 9 puana ulaşmak istiyor.

Hızlı bir şekilde yükselişe geçmek isteyen ve aslında geçmek durumunda olan Kasımpaşa, tehlike bölgesinde yer alan ve şu an 5 puanda olan rakibi Göztepe’yi mutlak bir şekilde yenmek istiyor.

Ev sahibi takım Kasımpaşa SK geçen sezondaki gibi performansını yüksek tutup orta sıralarda mücadele etmek istiyor. Geçen sezonun sonlarına doğru performans düşüklüğü yaşasa da Süper Lig’de kalmayı başarmıştı.

KASIMPAŞA EVİNDE 3 PUAN İSTİYOR

Spor Toto Süper Lig’in 9. Haftasında Kasımpaşa SK kendi evinde ve kendi sahasında Göztepe SK ile karşı karşıya gelecek. Maç 17 Ekim Pazar günü saat 13.30’da oynanacak.

Maçı her iki takımda kazanmak istiyor fakat ev sahibi takım Kasımpaşa bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak ve rakibine izin vermeden 90 dakikayı tamamlamak istiyor.