KASIMPAŞA 8 MAYIS’TA 43 PUAN OLMAK İSTİYOR

Süper toto süper Lig’in son haftalarında Kasımpaşa Spor kulübü 40 puanla 16. sırada yer alıyor. Kasımpaşa Spor kulübü süper toto süper Lig’in 40. haftasında deplasmanda Erzurumspor ile karşı karşıya gelecek. Son üç maçına çıkacak olan Kasımpaşa Spor kulübü Alican galibiyetlerle iyice rahatlamak ve alt sıralardan uzaklaşmak istiyor.

Son olarak geçen hafta kendi evinde, kendi sahasında Alanyaspor ile karşı karşıya giden Kasımpaşa Spor kulübü galibiyetle sahadan ayrıldı. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Kasımpaşa Spor kulübü üç puanı üç golle aldı.

KASIMPAŞA’DA HEDEF GALİBİYET

Konuk takım Kasımpaşa Spor kulübü deplasmanda oynayacağı maç için tüm hazırlıklarını tamamladı. 40 puanla 16. sırada yer alan Kasımpaşa Spor kulübü Alanyaspor karşısında aldığı üç puanla oldukça rahat bir nefes aldı. Eleme potasından iki basamak üste yer alan Kasımpaşa Spor kulübü son üç maçını iyi değerlendirerek tekrardan riskli bölgeye girmek istemiyor.

Şenol Can ve öğrencileri üst sıralara yükselmek için galibiyetleri üst üste kazanmak istiyorlar. İstanbul temsilcilerinden birisi olan Kasımpaşa Spor kulübü Erzurumspor maçı için tüm hazırlıklarını tamamladılar.

İstanbul temsilcilerinden biri olan Kasımpaşa’da eksik oyuncular var. Tosic, Koita, Yusuf Erdoğan, Hodzic ve Jeanvier Erzurumspor maçında deplasman kadrosunda yerini alamadılar. Kasımpaşa Spor kulübü eksik oyuncularını rağmen bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak. 90 dakikalık heyecanlı mücadele de rakibine üstünlük sağlamak isteyen Kasımpaşa Spor kulübü kendi kalesini kapatarak Erzurum spora izin vermek istemiyor. Rakip takım Erzurumspor ligde kalma mücadelesi veriyor. Tehlike bölgesinde yer alan Erzurumspor takımı bu maçı kazanmak zorunda.

Kasımpaşa Spor kulübü rakibini hafife almadan maça çıkıp 90 dakikanın sonunda mutlu ayrılan taraf olmak istiyor. Deplasmanda oynayacağı maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Kasımpaşa Spor kulübü galibiyetle evine dönmek istiyor. Alacağı üç puanla hem sıralamasını hem de puanını yükseltecek olan Kasımpaşa Spor kulübü 90 dakikanın her saniyesinde ter dökecek.

Rakipleri Erzurumspor 37 puanla 19. sırada yer alıyor. Kasımpaşa Spor kulübü Erzurum spora izin vermeden deplasmanda bu maçı kazanarak evine dönmek istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto Süper Lig 40. haftasında Kasımpaşa Spor kulübü deplasmanda sahaya çıkacak. Erzurumspor ile karşı karşıya gelecek olan Kasımpaşa Spor kulübü bu maçı kazanarak evine dönmek istiyor. Maç yarın, 8 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:30’da oynanacak. Karşılaşmanın hakemi Halil Umut Meler olacak. Maç Erzurumspor ev sahipliğinde Kazım Karabekir Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmayı canlı olarak beIN Sports üzerinden naklen bir şekilde edebilirsiniz.