Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü Sosyal Medya Üzerinden Destek Veriyor

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada temel sorunların başında gelmeye devam ediyor. Her geçen gün vaka sayılarının katlandığı ve ölümlerin yaşandığı salgından Türkiye de olumsuz etkileniyor.

İlk vakanın ardından özellikle spor müsabakaları üzerinde yoğun bir tedbirin alındığı yeni tip koronavirüs salgını, tüm liglerin de süresiz olarak ertelenmesine neden oldu.

Spor kulüplerini de çok ciddi anlamda etkileyen Kovid-19 salgını, beraberinde ekonomik krizlerin de habercisi oldu. Süper Lig ekiplerinde çok ciddi bir değer kaybı sorunu gün yüzüne çıkmışken, maçları ertelenen kulüpler sosyal medya üzerinden taraftarı bilgilendirmeye çalışıyor, sporcular ise verilen programlarını bireysel olarak evlerinde gerçekleştirerek formlarını korumaya çalışıyorlar.

Özellikle de antrenmanların fazla kişiden ve temas halinde olmasından dolayı ertelendiği süreçte, Kasımpaşa Spor Kulübü de, oyuncularının durumunu bireysel programlar ile kontrol etmeye çabalıyor.

Sosyal medyanın ise son derece etkin kullanıldığı süreçte, Kasımpaşa Spor Kulübü de Twitter hesabı üzerinden farklı etkinlikler düzenleyerek, taraftarına moral vermeye devam ediyor.

Yarınlar İçin Bugün Evde Kal

Yaptığı son paylaşımları ile özellikle lacivert beyazlı taraftarına seslenen Kasımpaşa SK, taraftarının çok özlediğini bildiğini, onların da taraftarı özlediğini söyleyerek, yarın burada omuz omuza şarkılar söyleyip zaferler kazanılması için bugün evde kalınması gerektiğine dikkat çekti ve #EvdeKal etiketini, #SemtAşkı, #Kasımpaşa etiketleri ile paylaştı.